Sortuj według:

Czujnik parkowania DEXO DS4 OEM na tył z 4 sensorami ultradźwiękowymi montowanymi wewnątrz zderzaka. Dzięki takiej technologii czujnik po zamontowaniu nie odróżnia się od tych montowanych fabrycznie. Sygnalizacja dźwiękowa. Produkt idealny do większości nowych samochodów.

Cena: 199.00
Dostępność: 3 szt.
Producent: DEXO

Czujnik parkowania DEXO DS8 OEM na przód i tył z wyświetlaczem z możliwością montażu w 3 pozycjach z 4 sensorami montowanymi wewnątrz zderzaka. Dzięki takiej technologii czujnik po zamontowaniu nie odróżnia się od tych montowanych fabrycznie. Produkt idealny do większości nowych samochodów.

Cena: 375.00
Stara cena: 399.00
-6%
Dostępność: 2 szt.
Producent: DEXO

Czujnik parkowania SW4DT z 4 podwieszanymi cyfrowymi sensorami. Produkt idealny do samochodów ciężarowych zapewniający bezpieczeństwo podczas cofania.

Cena: 499.00
Stara cena: 520.00
-4%
Dostępność: 2 szt.
Producent: DEXO

Copyright

Copyright © 2014 ermid.pl

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności. Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronie internetowej ermid.pl , mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą.


Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie