Sortuj według:

Czujnik ultradźwiękowy Guardial to urządzenie, które można montować z niemal każdym zestawem alarmowym. Służy do ochrony wnętrza pojazdu w przypadku próby włamania (wybicia szyby, otwarcia drzwi pojazdu)

Cena: 42.00
Stara cena: 49.00
-14%
Dostępność: 5 szt.
Producent: Digital Systems
Kolor głowic: Czarne, Szare

Moduł wyjścia kanału dodatkowego AUX do urządzenia Tytan GPS Pager DS511 lub Autoalarm Tytan GPS DS512, możemy za pomocą telefonu sterować dowolnym obwodem elektrycznym samochodu np.: oświetleniem pojazdu, zwalniaczem pokrywy bagażnika (tylko DS512), ogrzewaniem postojowym itp. Obciążenie styków przekaźnika modułu AUX do 40A

Cena: 44.00
Stara cena: 49.00
-10%
Dostępność: 5 szt.
Producent: Digital Systems

W pełni cyfrowy czujnik zmiany położenia, którego zasada działania oparta jest na analizie zmian przyspieszenia ziemskiego. Wykrywa próbę podniesienia samochodu z każdej strony, zanim koła oderwą się od ziemi.

Cena: 69.00
Stara cena: 85.00
-19%
Dostępność: 5 szt.
Producent: Digital Systems

Moduł CAN Tytan DS453 Umożliwia inteligentne sterowanie zasilaniem ( +12V, do10A ) dodatkowych, doposażonych czujników parkowania (tylko przedniego lub przedniego i tylnego), na podstawie informacji odczytanych z pokładowej sieci CAN

Cena: 199.00
Dostępność: 5 szt.
Producent: Digital Systems

Moduł CAN Tytan DS454 umożliwia inteligentne sterowanie wyjściem załączającym światła przeciwmgielne podczas pokonywania zakrętów , tym samym umożliwia doświetlenie drogi i pobocza . Urządzenie steruje dodatkowymi światłami statycznego doświetlania zakrętów, na podstawie sygnałów odczytywanych z magistrali can. Po załączeniu lewego lub prawego kierunkowskazu, urządzenie załącza i podtrzymuje na ok. 1 sekundę wyjścia sterujące światłami, jeżeli jest załączona stacyjka.

Cena: 199.00
Dostępność: 5 szt.
Producent: Digital Systems

TYTAN GPS DS 511 Powiadomienie , lokalizator na komórkę do zamontowanego lub fabrycznego autoalarmu.Przeznaczony jest do informowania na telefon o wystąpieniu alarmu w pojeździe za pomocą SMS. Pager DS 511 może współpracować z dowolnym pojazdem posiadającym jakiekolwiek zabezpieczenie w postaci autoalarmu.

Cena: 549.00
Dostępność: 5 szt.
Producent: Digital Systems

Autoalarm Tytan DS512 Canbus z GPS to najnowocześniejszy system alarmowy z powiadomieniem GSM. DS512 łączy w jednym urządzeniu funkcje alarmu CAN, powiadomienia GSM oraz lokalizatora GPS.Współpracuje z aplikacją na iOS i Android.Przesyłka Gratis

Cena: 694.00
Dostępność: 5 szt.
Producent: Digital Systems

Copyright

Copyright © 2014 ermid.pl

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności. Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronie internetowej ermid.pl , mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą.


Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie