O sklepie

Sklep internetowy Ermid.pl którego właścicielem jest firma Ermid Electronics wpisana do CEIDG, NIP:7282796099  skierowany jest szczególnie do osób prowadzących działalność gospodarczą w branży motoryzacyjnej , elektroniki samochodowej oraz car Audio.

Zapraszamy do zakupów również wszystkie inne osoby zainteresowane zakupem urządzeń w sklepie ermid.pl

Sklep ermid,pl prowadzi sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem internetu.

Firma Ermid Electronics zajmuje się importem i sprzedażą hurtową oraz detaliczną urządzeń elektronicznych.
i jest dystrybutorem wielu firm uznanych za najlepsze w swojej specjalistycznej gamie produktów.

Ermid Electronics jest między innymi importerem oraz autoryzowanym sprzedawcą Angielskiej firmy Snooper oferującej wiele wysokiej jakości urządzeń elektronicznych  w tym uznanej za nr 1 w Europie,nawigacji dla kierowców ciężarówek Snooper Truckmate , oraz firmy S&T produkującej wysokiej jakości systemy monitorowania ciśnienia w oponach do ciężarówek i maszyn budowlanych.

Profesjonalne systemy elektroniczne do pojazdów poprawiające bezpieczeństwo oraz komfort pracy kierowcy  to tylko niektóre z dostępnych produktów w naszej ofercie.

Szczególnie zapraszamy do współpracy firmy logistyczne , transportowe  , zajmujące się  sprzedażą, montażem  specjalistycznych urządzeń elektronicznych w samochodach osobowych,pojazdach ciężarowych,maszynach budowlanych i inżynieryjnych.

Dla tych firm udzielamy korzystnych rabatów  w zależności od działalności handlowej lub usługowej.

Nasz wewnętrzny kodeks wartości:

Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań.

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.

Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania biznesowe.

Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji.


Zapraszamy do Współpracy

Copyright

Copyright © 2014 ermid.pl

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie