O sklepie

Sklep internetowy ermid.pl administrowany jest przez  PHU DENKEN S.C. Ul Widzewska 14 ,92-229 Łódź

Firma PHU DENKEN zajmuje się importem i sprzedażą hurtową oraz detaliczną urządzeń elektronicznych i akcesoriów do telefonów, i jest dystrybutorem wielu firm uznanych za najlepsze w swojej specjalistycznej gamie produktów.

Sklep ermid.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem internetu.

Najnowsze systemy elektroniczne do domów i pojazdów oraz systemy poprawiające bezpieczeństwo oraz komfort pracy kierowcy  to tylko niektóre z dostępnych produktów w naszej ofercie.

Zapraszamy do współpracy firmy i wszystkie inne osoby zainteresowane zakupem urządzeń w sklepie ermid.pl

Dla firm udzielamy korzystnych rabatów  w zależności od działalności handlowej lub usługowej.

Nasz wewnętrzny kodeks wartości:

Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań.

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.

Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania biznesowe.

Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji.


Zapraszamy do Współpracy

Copyright

Copyright © 2018 ermid.pl

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności. Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronie internetowej ermid.pl , mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą.


Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie