O sklepie

Sklep internetowy Ermid.pl którego właścicielem jest firma Ermid Electronics wpisana do CEIDG, NIP:7282796099  skierowany jest szczególnie do osób prowadzących działalność gospodarczą w branży motoryzacyjnej , elektroniki samochodowej oraz car Audio.

Zapraszamy do zakupów również wszystkie inne osoby zainteresowane zakupem urządzeń w sklepie ermid.pl

Sklep ermid,pl prowadzi sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem internetu.

Firma Ermid Electronics zajmuje się importem i sprzedażą hurtową oraz detaliczną urządzeń elektronicznych.
i jest dystrybutorem wielu firm uznanych za najlepsze w swojej specjalistycznej gamie produktów.

Ermid Electronics jest między innymi importerem oraz autoryzowanym sprzedawcą Angielskiej firmy Snooper oferującej wiele wysokiej jakości urządzeń elektronicznych  w tym uznanej za nr 1 w Europie,nawigacji dla kierowców ciężarówek Snooper Truckmate , oraz firmy S&T produkującej wysokiej jakości systemy monitorowania ciśnienia w oponach do ciężarówek i maszyn budowlanych.

Profesjonalne systemy elektroniczne do pojazdów poprawiające bezpieczeństwo oraz komfort pracy kierowcy  to tylko niektóre z dostępnych produktów w naszej ofercie.

Szczególnie zapraszamy do współpracy firmy logistyczne , transportowe  , zajmujące się  sprzedażą, montażem  specjalistycznych urządzeń elektronicznych w samochodach osobowych,pojazdach ciężarowych,maszynach budowlanych i inżynieryjnych.

Dla tych firm udzielamy korzystnych rabatów  w zależności od działalności handlowej lub usługowej.

Nasz wewnętrzny kodeks wartości:

Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań.

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.

Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania biznesowe.

Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji.


Zapraszamy do Współpracy

Copyright

Copyright © 2014 ermid.pl

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności. Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronie internetowej ermid.pl , mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą.


Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie