Aktualizacje i Rejestracja Produktów Snooper

 

Fabrycznie nawigacja Snooper zawiera oprogramowanie z mapą calej Europy. Nie zawiera bazy fotoradarów.

Aktualizacja bazy fotoradarów AURA.

Po kliknięciu w link poniżej należy wybrać właściwy model nawigacji , wpisać jej numer seryjny  i zainstalować oprogramowanie na komputerze, , w menu programu należy wybrać pojazd dla którego mają być informacje  i bazę kraju którego potrzebujemy,  następnie należy podłączyć do komputera wyłączoną nawigację  a program sam zainstaluje w nawigacji bazę fotoradarów.

Link do pobrania oprogramowania do aktualizacji bazy fotoradarów

 

UWAGA! Przed pierwszą aktualizacją map , należy zarejestrować  nawigację.

Link do strony rejestracji produktów firmy Snooper

 

Oprogramowanie do bezpłatnej aktualizacji Map w nawigacjach firmy Snooper

To oprogramowanie może być używane tylko do aktualizacji fabrycznie zainstalowanych map na karcie SD lub Micro SD, które zostały dostarczone wraz z urządzeniem Snooper ,oznakowanymi informacją: Snooper Navi

Nie można aktualizować innych map niż te dostarczone z urządzeniem.

Aktualizacja map może potrwać nawet kilka godzin, rzeczywiste prędkości pobierania danych mogą być różne w zależnościod szybkości łącza internetowego.

Rozmiar pliku:

Aktualizacja Map może wymagać co najmniej 7 GB wolnego miejsca na dysku.

Wymagania systemowe:

PC z Windows ® XP SP3 (tylko 32-bitowy), Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ,Windows 10, minimum. 1 GB pamięci RAM, Wyświetlacz 1024 x 768 lub wyższy, port USB ,  kabel USB, Microsoft NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej

(Windows XP (32bit), Windows Vista (32bit/64bit), Windows 7 (32bit/64bit), Windows 8 (32bit/64bit))Windows 10 (32/64bit)

Windows XP (64bit) nie jest obsługiwany. Komputery Apple Macintosh nie są obsługiwane.

Oprogramowanie do aktualizacji map pobierane jest ze strony firmy Snooper.

 

Po kliknięciu w link poniżej, nastąpi przekierowanie na stronę firmy Snooper. Nastepnie należy kliknąć link Snooper Map Downloader ,nastąpi pobieranie pliku z oprogramowaniem.

Zainstaluj Oprogramowanie do aktualizacji mapy

Po zainstalowaniu oprogramowania należy podłączyć urządzenie do PC  za pomocą kabla USB i otworzyć program Map Downloader, pobieranie aktualizacji rozpocznie się automatycznie.

 

Poniżej , znajduje się link do strony z bazą aktualizacji  samego oprogramowania urządzeń firmy Snooper. Po kliknięciu w link zostaniesz przeniesiony na stronę firmy Snooper i poproszony o podanie nr. seryjnego urządzenia.

Link do strony aktualizacji oprogramowania Nawigacji lub innego urządzenia Snooper

Copyright

Copyright © 2018 ermid.pl

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności. Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronie internetowej ermid.pl , mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą.


Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie